NZOZ Family-Dent to rodzinna firma działająca od 1992 r.

Gabinet specjalizuje się w leczeniu wad zgryzu wykorzystując przy tym najnowocześniejsze metody i techniki leczenia ortodontycznego. Nasz personel stale podnosi swe kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych nie tylko przez krajowe ale także i zagraniczne autorytety z dziedziny ortodoncji. W Family-Dent oferujemy naszym Pacjentom (dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym) leczenie za pomocą aparatów stałych i aparatów wyjmowanych.

  stomatolog rzeszów - family dentstomatolog rzeszów - stomatologiczny gabinet

Współczesna ortodoncja to nie tylko prostowanie zębów, dlatego w naszym gabinecie lekarze zajmują się także badaniem i profilaktyką z zakresu ortodoncji tak u dzieci, jak i osób dorosłych.

Pacjenci w naszym gabinecie mogą także skorzystać z szerokiego zakresu usług stomatologicznych.

Gabinet zlokalizowany jest w Rzeszowie, przy ulicy A. Krzyżanowskiego 3/2, posiada dogodny dojazd zarówno własnym środkiem transportu, jak i środkami komunikacji miejskiej. Nasi zmotoryzowani Pacjenci nie muszą także martwić się o miejsce do parkowania, oprócz miejsc postojowych przy samym gabinecie w pobliżu znajdują się dwa ogólnodostępne parkingi (patrz kontakt).

ZADBAMY O TWÓJ PIĘKNY I ZDROWY UŚMIECH.